پنج شنبه, 04 مرداد 1403

پایان مسابقات بین المللی جام پایتخت

دومین دوره رقابت های شطرنج بین المللی جام پایتخت با حضور 430 شرکت کننده از کشورهای ایران، روسیه، فرانسه، سوئیس، نروژ، انگلستان، آلمان، ارمنستان، آذربایجان، گرجستان، لتونی، بنگلادش، عراق، افغانستان، لتونی و اوکراین به میزبانی تهران برگزار شد.

این رقابت ها در سه جدول استادی، ریتینگ داران زیر 2100 و نوجوانان برگزارگردید که در پایان 9 دور رقایت فشرده آنتون دمچنکو از روسیه موفق به کسب عنوان نخست جدول استادی شد. همچنین محمدرضا عابدی عنوان قهرمانی جدول B را به خمود اختصاص داد و امیرمحمد رسولی قهرمان جدول C این دوره از رقابت ها شد.

در جدول استادی پرهام مقصودلو استاد بزرگ کشورمان به دلیل پوئن شکنی در جایگاه دوم ایستاد و برتاتسکی استاد بزرگ اوکراینی مقام سوم این دوره را از آن خود کرد.

در جدول Bماهان بانشی مقام دوم و حمید شافعی مقام سوم را از آن خود کرد و نادیا تیموری جایزه برترین بانو را به خود اختصاص داد.

در جدول C این دوره محم داود آبادی و عرشیا نوربخش به ترتیب رتبه های دوم و سوم را از آن خود کردند. 

محمدامین مکانی، حسام واشقانی و فرزام صدری به ترتیب مقام های اول تا سوم بازیکنان استان تهران را کسب نمودند.

در مراسم اختتامیه این رقابت ها معاون محتر م ورزشی وزارت ورزش وجوانان جناب آقای دکتر داورزنی ورییس فدراسیون جهانی ،رییس فدراسیون شطرنج،رییس فدراسیون روستایی وعشایری ومدیر کل ورزش وجوانان استان تهران حضور داشتند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


بازگشت


بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.