پنج شنبه, 04 مرداد 1403

اخبار شطرنج تهران

حضور ریاست هیئت بیماری های خاص استان تهران در هیئت شطرنج استان تهران

در تاریخ 13/6/96 جناب آقای رسته مدیر ورزشگاه تختی تهران و رئیس هیئت بیماری های خاص استان تهران ضمن حضور در هیئت شطرنج در جریان برنامه های این هیئت قرار گرفت و با تعامل فی ما بین تصمیماتی به شرح ذیل اتخاذ گردید. در پایان دانشفر عضو هیئت رئیسه فدراسیون شطرنج و رئیس هیئت شطرنج استان تهران حمایت کامل شطرنج استان را از بیماران خاص اعلام نمود.

1- تیم های شطرنج بیماران خاص به صورت رایگان در 3 لیگ استان تهران که از مهر ماه سال جاری آغاز می گردد، می توانند شرکت نمایند.

2- با هماهنگی فدراسیون شطرنج، هیئت شطرنج استان تهران کلاس های مربیگری و داوری درجه 3 جهت واجدین شرایط بیماران خاص برگزار می نماید(در صورت به حد نصاب رسیدن شرکت کنندگان).

3- مسابقات انفرادی جهت بیماران خاص در هیئت شطرنج استان تهران برگزار خواهد شد.

 ******************

دانشفر ضمن حضور در اداره ورزش و جوانان شمال شرق با زرنگار دیدار نمود.

طی هفته جاری، دانشفر رئیس هیئت شطرنج استان تهران ضمن حضور در اداره ورزش و جوانان شمال شرق، با جناب آقای زرنگار رئیس اداره ورزش و جوانان شمال شرق دیدار نمود و در این جلسه ضمن تأکید بر همکاری های مشترک، رئیس هیئت شطرنج استان تهران از حمایت های اداره ورزش و جوانان شمال شرق از شطرنج شمال شرق تهران تشکر و قدردانی نمود.

 **********************

همکاری مشترک اداره ورزش و جوانان شمال غرب با هیئت شطرنج استان تهران

طی روزهای گذشته و جلسات مشترک رئیس اداره ورزش و جوانان شمال غرب با رئیس هیئت شطرنج استان تهران برگزار و در خصوص چگونگی و نحوه میزبانی شایسته استان تهران در دومین دوره مسابقات شطرنج بین المللی جام پایتخت تصمیماتی اتخاذ گردید که این جلسات تا آبان ماه سال جاری به صورت مدون ادامه خواهد داشت.


بازگشت


بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.