چهارشنبه, 04 مهر 1397

تیم ایران قهرمان شد.

شطرنج بازان ایرانی قهرمان شطرنج برق آسای مسابقات مدارس آسیا شدند. 

به گزارش روابط عمومی هیئت شطرنج استان تهران، مسابقات برق آسای  قهرمانی مدارس آسیا امروز به میزبانی تهران برگزار شد. در پایان این بخش تیم ایران به چهار مدال طلا، شش نقره و شش برنز رسید و شطرنج‌بازان ایران در مجموع با شانزده مدال به جایگاه نخست جدول رده بندی کسب مدال دست یافتند. تیم ازبکستان با چهار مدال در جایگاه دوم قرار گرفت و فیلیپین نیز به سه مدال بخش بلیتس دست یافت و در جایگاه سوم جدول قرار گرفت.

در بخش آزاد زیر ۷ سال گنگ چینی با 7.5 امتیاز اول شد . اوازخانف ازبکستانی و تنبلد مغولستانی با 7 امتیاز در جایگاه های دوم و سوم ایستادند .

در رده زیر ۷ سال دختران خامداموای ازبکستانی با کسب هر 9 امتیاز ممکن قهرمان شد. سدتیای مغولستانی و والیوای ازبکستانی با 7 امتیاز در جایگاه‌های بعدی قرار گرفتند .


در رده سنی زیر 9سال سیدارث سنگاپوری در جایگاه نخست قرار گرفت . نجاتی پور و تسلیمی با 7 امتیاز دوم و سوم شدند.

در این رده و در بخش دختران پالی سریلانکایی با 8 امتیاز اول شد . شهرادوای ترکمنستانی با 7 امتیاز نایب قهرمان شد و اکوراتیای سریلانکایی با 6 امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت .

در رده سنی زیر 11سال بردیا دانشور ، امیرعلی مقصودلو از ایران و سیدانث هندی با 7.5 امتیاز در جایگاه های اول تا سوم قرار گرفتند و در بخش دختران شهرادوای قزاقستانی با 7 امتیاز قهرمان شد. میرلانکیزی قزاقستانی هم امتیاز با شهرادوا نایب قهرمان شد و زهرا حیدری با 6.5 امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت .

در رده سنی زیر 13سال بخش آزاد کویزن فیلیپینی با 7.5 امتیاز قهرمان شد . تیلاکارتنه سریلانکایی و آراد نظری با 7 امتیازبه ترتیب دوم و سوم شدند .

در بخش دختران صبا جلالی و آناهیتا زاهدی فر شطرنج‌بازان ایران با 7 امتیاز به ترتیب اول و دوم شدند . پریما جلالی با 6.5 امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت.

همچنین وحیدف ازبکستانی با 7 امتیاز در رده زیر ۱۵ سال قهرمان شد . محمد ترشیزی هم امیتاز با وحیدف نایب قهرمان شد و آرمان پورقنبرزاد با 6.5 امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت .

در بخش دختران زیر ۱۵ سال نیزصدیقه کلانتری با 8 امتیاز قهرمان شد . مردیدوی فیلیپینی با 7 امتیاز نایب قهرمان و نمیندالای مغولستانی با 6 امتیاز در سوم قرار گرفتند.

در رده زیر ۱۷ سال محمد امین مولایی و آریا امیدی هر دو با7 امتیازی به ترتیب در جایگاه های اول و دوم قرار گرفتند، علی راستبد با 6.5 امتیاز سوم شد

شطرنج‌باز فیلیپینی در بخش دختران با 8 امتیاز موفق به کسب مقام قهرمانی شد . مبینا علی نسب 8.5 امتیاز به مقام نایب قهرمانی دست پیدا کرد و اردنهلاگ مغلوستانی با 6.5 سوم شد .

 

 


بازگشت


بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.