شنبه, 29 تیر 1398

مسابقات کلان شهرهای کشور

تیم شطرنج شهرداری تهران در بخش آقایان قهرمان و در بخش بانوان نایب قهرمان کلانشهرهای کشور شد.
به گزارش امین کاشفی مسئول انجمن شطرنج شهرداری تهران : مسابقات شطرنج کارکنان شهرداری های کلانشهرهای کشور به میزبانی شهر مشهد مقدس از ششم لغایت نهم بهمن ماه با حضور هفت کلانشهر تهران، مشهد، اهواز، همدان، یزد، اراک و رشت برگزار گردید که در پایان تیم شطرنج کارکنان شهرداری تهران در بخش آقایان با اقتدار قهرمان و در بخش بانوان نایب قهرمان این دوره از مسابقات شدند.
وی افزود : این مسابقات در هر دو بخش آقایان و بانوان بصورت تیمی و در سطح بسیار خوبی برگزار گردید که تیم آقایان برای اولین بار و در یک اتفاق بی سابقه در تاریخ مسابقات کلانشهرها توانستند با کسب 12 امتیاز کامل ، 24 برد ، قهرمانی در چهار میز و با اختلاف از تیم دوم، قهرمان بلامنازع این دوره از مسابقات گردند. تیم های مشهد و اهواز به ترتیب دوم و سوم شدند. در بخش بانوان نیز علی رغم اینکه سه نفر از بازیکنان اولین حضور خود را در این مسابقات تجربه کردند، توانستند با شایستگی در میز 1 قهرمان و در میزهای 3،2 و 4 به مقام دوم دست پیدا کرده و در مجموع نایب قهرمان شوند. تیم های همدان و مشهد به ترتیب اول و سوم شدند.
کاشفی خاطرنشان کرد تیم شطرنج شهرداری تهران در مجموع امتیازات آقایان و بانوان بالاتر از 6 کلانشهر حاضر در مسابقات قرار گرفت که می بایست از زحمات اعضای تیم علی الخصوص مربی تیم آقای مهدی حق پرست که مقام سومی جهان در لتونی و سومی آسیا در چین را در کارنامه خود دارد، کمال تشکر و قدردانی را داشته باشم.
در پایان، این پیروزی را به شهردار محترم تهران، معاون محترم توسعه منابع انسانی، مدیر کل محترم رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی شهرداری تهران ، کلیه کارکنان و جامعه شطرنج شهرداری تهران تبریک عرض می نمایم. امید است که با حمایت های همیشگی موجود در بخش ورزش اداره کل رفاه ، شاهد کسب افتخارات بیشتر در سایه کشف و پرورش استعدادهای موجود در همکاران عزیزمان باشیم.
اعضای تیم شطرنج شهرداری تهران :
سرپرست و مربی : مهدی حق پرست نوائی منطقه 9
تیم آقایان : میز 1 محمد صادق محمودی سازمان فرهنگی هنری - میز 2 بهروز باقری منطقه 9 - میز 3 علی قبادی بیگوند منطقه 17 - میز 4 ابوالقاسم اخترزاده منطقه 13
تیم بانوان : میز 1 فریبا ایلکا منطقه 18 - میز 2 نفیسه مرتضی زاده منطقه 6 - میز 3 سارا حسینی منطقه 1 - میز 4 زهرا پاشاپور منطقه 13

 

 

 


بازگشت


بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.