جمعه, 04 اسفند 1402

آیین نامه مسابقات شطرنج قهرمانی رده های سنی پسران

مسابقات شطرنج قهرمانی رده های سنی پسران 8-10 و 12 سال کشور از تاریخ 6 لغایت 12 بهمن ماه سال جاری در مازندران برگزار می شود.

آیین نامه مسابقات

ثبت نام در سایت استان برگزارکننده

مسابقات شطرنج قهرمانی رده های سنی پسران 14- 16 و 18 سال پسران کشور از تاریخ 6 لغایت 12 بهمن ماه سال جاری در خراسان رضوی برگزار می شود.

آیین نامه مسابقات 

 

توجه : کلیه علاقه مندان می بایست تا تاریخ 25 دی ماه نسبت به دریافت معرفینامه از هیات شطرنج تهران اقدام و تمایل خود را جهت اختصاص مربی برای اعزام به همراه بازیکنان شرکت کننده در مسابقات اعلام نمایند. ضمنا بخاطر اجباری بودن عضویت در سیستم جامع فدراسیون معرفی نامه به کسانی اعطاء می شود که در سیستم جامع فدراسیون عضو شده و کد عضویت خود را به هیات ارائه دهند. 

ادامه مطلب

اطلاعیه برای دارندگان کارت مربیگری درجه 1

با توجه به نامه فدراسیون شطرنج مبنی بر لزوم بررسی و تایید نهایی کارت های مربیگری درجه یک ، کلیه مربیان درجه یک استان تهران، کپی مدرک مربیگری خود را تا تاریخ 5 دی به هیات شطرنج استان تهران ارسال نمایند. (حضوری ، فکس ، یا ارسال تصویر به ایمیل info@chesstehran.ir ) 
فقط کارت های تایید شده از سوی فدراسیون شطرنج تمدید اعتبار خواهند شد و سایر کارتها از درجه اعتبار ساقط خواهند بود. 

ادامه مطلب

آیین نامه مسابقات شطرنج تیمهای دسته یک و دو استان تهران

مدارک : ورودیه 300000 تومان برای دسته 2 و 600000 تومان برای دسته 1 به حساب جاری 4417987/14 بانک ملت شعبه پیچ شمیران - ارائه یک برگ تصویر شناسنامه، تصویر کارت پایان خدمت، یک قطعه عکس 3 در 4 از سوی کلیه اعضاء تیم

برای گرفتن فایل پی دی اف آیین نامه بر روی عنوان مطلب کلیک کنید

ادامه مطلب